Don Kasjo o Clout MMA: „Każdy w kuluarach wie, jak jest. To jest High League”

Fot. YouTube
Opublikowane 22 czerwca 2023, 10:15
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie Clout MMA, nowej organizacji, która powstała zaledwie dwa tygodnie temu i pierwszą gale zaplanowano na 5 sierpnia.

„Don Kasjo” jako jeden z pierwszych ujawnił, że założona zostanie nowa federacja. Otwarcie Clout MMA było odpowiedzią na zawieszenie działalności przez High League. Mimo że nowa organizacja zapewnia, że jest czymś zupełnie innym, nazywa się ją kopią High League.

„Don Kasjo” o Clout MMA

Organizacja należy do Lexy Chaplin i partnerki Sławomira Bielskiego, który był właścicielem High League. Natomiast jak ujawnił „Szalony Reporter”, to właśnie Bielski ma tak naprawdę stać za nową federacją. Dodatkowo w Clout MMA miał odbyć się turniej, który zapowiedziano na High League.

Duża część kibiców była przekonana, że karta walk zostanie w większości przeniesiona z jednej do drugiej organizacji. Jak się jednak okazało, część zestawień i zawodników przeszło do FAME. Już na kolejnej gali FAME Arena Friday 1 odbędą się takie starcie jak Alberto Simao vs „Kubańczyk” czy Josef Bratan vs Jakub Nowaczkiewicz.

Głos w tej sprawie zabrał Kasjusz Życiński, który rozmawiał z MMA-Bądź na bieżąco. Zauważył, że wcześniej organizacje współpracowały, a teraz jego zdaniem FAME próbuje wykończyć konkurencję i przejąć freakowy rynek: 

Widać, że FAME już wykańcza nową federację, wykupił zawodników. Dla mnie to głupie. Sojusz robią przeciwko Prime, teraz FAME wykańcza tę samą federację. Każdy w kuluarach wie, jak jest, że to jest High League. Mówią, jak mówią, w kuluarach każdy wie, jak jest. Ja się śmieje z tych federacji, tutaj sojusz przeciwko Prime, a teraz oni sami się kopią i próbują wykończyć. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments