Bomba po trzech freakowych walkach wyda książkę „Życie w klatce”! Ujawnia szczegóły biografii

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lipca 2023, 09:42
przez Przemek Krautz
1
8
Brak komentarzy

Paweł „Scarface” Bomba zdradził szczegóły autobiografii. Freak fighter zaczął pisać książkę po tym, jak na początku tego roku trafił za kraty.

W lutym media obiegła informacja o zatrzymaniu Bomby. Trafił od aresztu śledczego i na wolność wyszedł dopiero pod koniec maja. Mimo pobytu za kratami kontaktował się ze swoimi fanami poprzez social media. Przekazał między innymi wiadomość o tym, że pisze książkę – Zacząłem pisać książkę. Będziecie mieli bestseller! – zapowiedział.

Teraz przy okazji ostatniego wywiadu u Szalonego Reportera zdradził więcej szczegółów. Ujawnił, że przede wszystkim dotyczy jego wejścia do świata freak fightów. Co ciekawe, zdradził również, że będzie ona nosić tytuł „Życie w klatce”.

Bomba o szczegółach książki

Trzeba jednak podkreślić, że „Scarface” toczy walki od niedawna. Do organizacji High League dołączył dopiero w 2022 roku i aktualnie ma na swoim koncie trzy pojedynki. Dwa pierwsze zakończyły się jego brutalnymi porażkami. Najpierw w kilkanaście sekund został znokautowany przez „Tarzana”.

Następnie pierwszym uderzeniem ustrzelił go Amadeusz „Ferrari” i po raz kolejny byliśmy świadkami ciężkiego KO. Bomba pokonał jedynie Mateusza Murańskiego, co bez wątpienia było sporym zaskoczeniem po dwóch porażkach.

– Lwia część już jest napisana. Skończę ją za jakiś czas. Myślałem, żeby po wakacjach wydać, ale myślę, żeby poczekać do zakończenia sprawy, bo to się przeplata. Takie zakończenie, bo trochę niedokończona historia. Tak naprawdę do momentu, w którym jesteśmy teraz, jest już skończone. Czekam na rozwój wydarzeń i wtedy. Tam dużo nie brakuje. To ma być ten ostatni okres życia w klatce i taki też jest tytuł „Życie w klatce”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments