Załęcki z dużym uznaniem o Najmanie: „Ustawiłem się w kolejce do króla. Jest w Polsce lepszy freak fighter?”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 sierpnia 2023, 11:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki wypowiedział się z dużym uznaniem na temat Marcina Najmana. Przyznał, że jest on najlepszym freak fighterem w Polsce.

Za nami ostatnia już konferencja przed sobotnim wydarzeniem Clout MMA 1. W klatce ponownie zobaczymy Załęckiego, który stanie przed ogromnym wyzwaniem i zmierzy się ze znacznie większym oraz sporo młodszym Denisem Labrygą.

Załęcki z uznaniem o Najmanie

Natomiast main eventem gali jest zestawienie Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Nie wykluczone, że w przyszłości zobaczymy także pojedynek pomiędzy Załęckim i „El Testosteronem”. Zawodnicy jeszcze w High League umówili się na walkę, jednak w ostatnim czasie temat starcia ucichł.

Teraz w ostatnim wywiadzie Załęcki został zapytany o Najmana i wypowiedział się o nim z uznaniem. Przyznał, że jeśli chodzi o freak fighty, nie ma w Polsce lepszego zawodnika niż „El Testosteron”. Z całą pewnością jednak nie chodziło mu o bilans czy umiejętności, a raczej medialne działania Najmana, który zawsze potrafi wzbudzić duże emocje:

Ja się ustawiłem do króla w kolejce. Nie jest królem freak fightów? Ludzie tak uważają. Jest ktoś lepszy niż Najman jako freak fighter w Polsce? – przyznał.

Ocenił również jego szanse w walce z Andrzejem Fonfarą To się okaże, bo to jest MMA. Boksersko mizerne szanse, ale jeżeli to jest MMA, to może zdarzyć się wszystko.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Labryga vs Dawid Załęcki

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-32.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments