Alan mocno o konflikcie z Bombą! Dostał zakaz pojawienia się na Clout MMA 1

Fot. YouTube
Opublikowane 4 sierpnia 2023, 09:13
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński w najnowszym wywiadzie zabrał głos w sprawie potencjalnych pojedynków. Zawodnik FAME MMA ma sporo spraw do wyjaśnienia.

Na jego celowniku znajduje się m.in. Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz przede wszystkim Paweł Bomba. Zawodnik Clout MMA słynie z ostrych wymian słownych i nigdy nie gryzie się w język, atakując innych freak fighterów w każdy możliwy sposób.

Alan o konflikcie z Bombą

Kwieciński oświadczył, że „Scarface” przesadził i zamierza wyjaśnić z nim wszystko niekoniecznie w klatce. Jest gotowy nawet na bójkę poza kamerami, gdyż chce, aby Bomba zapłacił za swoje słowa. W wywiadzie dla fansportu.pl zdradził, że dostał nawet zakaz pojawienia się na Clout MMA.

Wyjaśnił, że rozmawiał z włodarzami FAME, a ci nie pozwolili mu wziąć udziału w sobotnim wydarzeniu, gdyż mogłoby dojść do awantury, a walka Bomby z Dominikiem Pudzianowskim byłaby zagrożona:

– Przegiął i to bardzo mocno. Mnie to bardzo zabolało. Nawet jak „Boxdel” dzwonił, to łza mi spłynęła po policzku. Nawet zakaz dostałem tak naprawdę pojawienia się na gali w sobotę, bo znają mnie włodarze, że jestem w stanie zareagować i lepiej, żebym się tam nie pokazywał, bo nie dojdzie do walki.

Cały wywiad z Alanem Kwiecińskim obejrzysz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments