Alan ostro o powrocie Denisa do klatki! „Zaraz się spompuje albo będzie kłamał, że znowu kolano”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 sierpnia 2023, 09:35
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Pojawienie się Denis Załęcki na konferencji Clout MMA wywołało sporo zamieszania. Przede wszystkim wiele osób ze środowiska freakowego skomentowało jego aktualną formę.

„Bad Boy” na kolejnej edycji powróci po trzech porażkach z rzędu i zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. W kwietniu przeszedł operację, po której raz pojawił się przed kamerami, po czym na dłuższy czas zniknął z Internetu. Teraz fani mogli zobaczyć go ponownie.

Alan wbija szpilkę w Denisa

Aktualnie Załęcki przybrał sporo kilogramów, jednak zapowiedział już, że do walki wyjdzie w całkiem innej formie fizycznej. Oświadczył, że zrzuci około 15 kg i będzie świetnie przygotowany do pojedynku bokserskiego z weteranem MMA.

Wiele osób jednak wykorzystało okazję, by wbić szpilkę w Denisa, w tym m.in. „Wielki Bu” czy Artur Szpilka. Głos teraz zabrał również jego były rywal Alan Kwieciński, który rozmawiał z portalem fansportu.pl Stwierdził, że w takiej formie Załęcki nie ma dużych szans na wygraną:

– Jak Denis teraz wygląda. W szoku byłem, tam coś z hormonami nie zagrało czy ch… towar bierze, nie wiem, ale no jednak coś się stało. Ze mną jak się bił, był w najlepszej formie. Teraz każdy go napie…. Zaraz się spompuje albo będzie kłamał, że znowu kolano.

Cały wywiad z Alanem Kwiecińskim obejrzysz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments