Środa, 17 Lipca, 2024

Ścigany listem gończym Bomba pojawił się przed kamerami i… zbił piątkę z Ferrarim! [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 6 sierpnia 2023, 10:15
przez Przemek Krautz
7
17
Jeden komentarz

Paweł Bomba po raz kolejny szokuje. Nie mógł wziąć udziału w gali Clout MMA, jednak pojawił się przed kamerami podczas innego wydarzenia.

“Scarface” na sobotniej gali miał zawalczyć z Dominikiem Pudzianowskim. Dzień przed wydarzeniem sąd odwołał jego przerwę w odbywaniu kary i wydał za nim list gończy. Oznacza to, że kiedy zostanie zatrzymany, policja doprowadzi go do zakładu karnego.

Bomba na turnieju pokerowym

Oznaczało to, że nie pojawi się na Clout MMA, a jego miejsce zajął Błażej Augustyn, który na dystansie trzech rund zdominował Pudzianowskiego i zwyciężył swój debiut w klatce. Co ciekawe, już podczas trwania gali Bomba do sieci trafiło nagranie z Bratysławy, gdzie odbywał się turniej pokerowy z udziałem “Ferrariego” oraz “Don Kasjo”.

Niespodziewanie Bomba podczas transmisji na żywo podszedł do Amadeusza i przybił z nim piątkę. Film wywołał ogromne zamieszanie ze względu na prawną sytuację “Scarface’a”, a także rzekomy konflikt z gwiazdą FAME. Wygląda na to, że zła krew pomiędzy freak fighterami była jedynie sposobem na przyciągniecie uwagi kibiców.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
17
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ed Edit ed
Ed Edit ed
11 miesięcy temu

Wałki wałeczki. Trzech muszkieterów na spotkaniu biznesowym

WIDEO