Prezes FAME o atakach hakerskich na Clout MMA: „Będziemy ostro reagować na wszelkie insynuacje”

Opublikowane 9 sierpnia 2023, 19:05
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Krzysztof Rozpara w najnowszym wywiadzie dla kanału Fansportu.pl zabrał głos na temat ostatnich głośnych problemów z transmisją Clout MMA.

Premierowe wydarzenie nowej federacji skupiło uwagę wielu tysięcy osób. Tuż przed transmisją pojawiły się problemy ze stroną internetową, przez co kibice nie mogli wykupić PPV, a w wielu przypadkach nie można było wręcz się zalogować. Federacja szybko zareagowała informując, że w YouTube zamiast dwóch pokazane za darmo będą 3 pierwsze pojedynki. Po nich wciąż można było trafić na Twitterze na wpisy o niedziałającej witrynie.

Clout MMA w oświadczeniu informowało, że jest to efekt zmasowanych ataków hakerskich. Organizacja zaczęła już w tej sprawie współpracę z odpowiednimi organami chcąc dowieść swej niewinności.

Krzysztof Rozpara zapowiada ostrą reakcję na insynuacje!

W Internecie nietrudno było o opinię, iż to FAME MMA, bądź osoby związane z tą federacją, za wszystkim stały. Jeden z członków zarządu organizacji, Krzysztof Rozpara, w rozmowie z Fansportu.pl zabrał głos zarówno w sprawie ataków hakerskich, jak i tych werbalnych w stronę jego i jego współpracowników.

Będziemy ostro reagować na wszelkie insynuacje, że FAME w jakikolwiek sposób stał za jakimiś atakami, czy też innymi działaniami skierowanymi na to, żeby konkurencji zaszkodzić. A logika na zasadzie „bo to by było w interesie FAME” – nie mylmy motywu z dowodem. To sam motyw jest w dość wypaczony sposób przedstawiany, bo ja nie jestem przekonany, że to miałoby być tak dobre dla FAME’u, gdyby konkurencji nie było.

Cały wywiad z Krzysztofem Rozparą obejrzysz -> TUTAJ.

Czy będziesz oglądał Clout MMA 2?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments