Wtorek, 16 Lipca, 2024

Labryga o walce z Załęckim. Proponuje brutalne zasady! “Chciałbym, żeby nie było sędziego i…”

Fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 21 sierpnia 2023, 11:13
przez Przemek Krautz
4
5
Brak komentarzy

Denis Labryga przy okazji ostatniej rozmowy z “Szalonym Reporterem” zabrał głos w sprawie konfliktu z Denisem Załęckim.

O pojedynku Labrygi z “Bad Boyem” mówi się od wielu miesięcy. Wszystko wskazuje jednak na to, że na takie zestawienie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale tym razem nic nie powinno stanąć na przeszkodzie i Clout MMA doprowadzi do starcia.

Zawodnik z Torunia jest po operacji i w kolejnej walce ma zmierzyć się z Danielem Omielańczukiem. Najprawdopodobniej następnie będzie chciał stoczyć pojedynek właśnie z Labrygą. Kilka dni temu oświadczył jednak, że nie będzie to konfrontacja na zasadach MMA. Zapewne zobaczymy formułę K-1, z której wywodzi się zarówno Załęcki, jak i Labryga.

Labryga o walce z Załęckim

Pomiędzy panami była zła krew, jednak wyjaśnili wszystko w cztery oczy i konflikt został zażegnany. Odnowił się jednak przy okazji ostatniej konferencji, kiedy to Labryga jasno dał do zrozumienia, że kibicuje Omielańczukowi.

Teraz w rozmowie z “Szalonym Reporterem” reprezentant WCA przyznał, że jest to sprawa osobista i chciałby zmierzyć się z Załęckim na brutalnych zasadach. Zaproponował nawet pojedynek bez sędziego:

– Uciekał od tej walki, wiedział, co go czeka. (…) Na podeście wszyscy słyszeli, nic mądrego od niego nie uzyskasz. Ja tak nie jestem nauczony rozmawiać. Ja chcę tej walki, od strony personalnej chciałbym, żeby w ogóle sędziego nie było i żebyśmy mogli się katować.

Kto wygrałby pojedynek?

Loading ... Loading ...

Kursy bukmacherskie Załęcki vs Omielańczuk

Gale Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO