Środa, 17 Lipca, 2024

Alan Kwieciński chciałby jeszcze raz zawalczyć z Denisem Załęckim! Wbija szpilkę w byłego rywala

Fot. YouTube
Opublikowane 13 października 2023, 11:16
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Alan Kwieciński nie ukrywa, że ponownie chciałby stoczyć pojedynek z Denisem Załęckim. Zabrał głos po ostatniej sensacyjnej wygranej.

“Alanik” ma za sobą największe zwycięstwo w karierze. Pokonał swojego byłego trenera Dominika Zadorę, jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że dla “Japońskiego Drwala” był to debiut w formule MMA, z której wcześniej nie miał zbyt dużej styczności.

Alan otwarty na rewanż z Denisem

Nie wiadomo, z kim Kwieciński może zmierzyć się w kolejnym pojedynku. Jeszcze w wywiadach przy okazji ceremonii ważenia mówił o starciu z Michałem Pasternakiem, ale dzień później stwierdził, że nie jest zainteresowany takim zestawieniem.

Teraz przy okazji rozmowy z kanałem Goniec Sport został zapytany o Denisa Załęckiego. Zmierzył się z nim na początku ubiegłego roku i został zdominowany przez “Bad Boya”. W każdej odsłonie lądował na deskach i nie był w stanie zagrozić rywalowi.

Teraz zapytany o to, czy widział metamorfozę Załęckiego i powrót do formy, odpowiedział – To, że spasł się jak świnia? Za ciasne ciuchy nosi. Te mięśnie muszą być głęboko schowane.

Po wbiciu szpilki padło pytanie o potencjalny rewanż i dał jasno do zrozumienia, że chciałby drugiej walki z Denisem Tak. Jakby zaproponowali, to jak najbardziej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO