Środa, 17 Lipca, 2024

Denis składa protest! Czuje się oszukany po przegranej z Omielańczukiem! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 października 2023, 10:15
przez Przemek Krautz
7
6
Brak komentarzy

Za nami gal Clout MMA 2, podczas której doszło do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Walka odbyła się na zasadach boksu, jednak w przypadku dwóch fauli “Bad Boya” formuła zmieniała się na MMA. Załęcki dobrze rozpoczął i często trafiał Omielańczuka, jednak jego ciosy nie robiły większego wrażenia na weteranie wagi ciężkiej.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Denis czuje się oszukany po walce

Natomiast reprezentant WCA posłał na deski Załęckiego już w pierwszej rundzie. W drugiej odsłonie bezradny Denis zaczął faulować poprzez kopnięcie oraz próbę obalenia. Unikał także ciosów rywala, padając na deski, nie przyjmując wcześniej uderzenia.

Omielańczukowi zaczęły puszczać nerwy i za każdym razem, gdy Denis upadał, prowokował go, by ten wstał i walczył dalej. W trzeciej odsłonie Denis po raz kolejny złamał zasady, po czym w końcu sędzia ogłosił, że formuła zmienia się na MMA, mimo że mógł zrobić to znacznie wcześniej.

Niestety na tym zakończyła się walka. Załęcki wyszedł z klatki przy gwizdach kibiców. Oświadczył, że nie zamierza bić się na zasadach MMA, a po wszystkim ogłosił, iż składa protest, gdyż sędziowie próbowali go oszukać poprzez zmianę formuły.

Całą wypowiedź Denisa na gorąco po walce znajdziesz tutaj:

Sprawdź inne wywiady po Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO