Dawid Załęcki załamany po walce syna. Komentuje zachowanie Denisa: „To jest dla mnie…”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 30 października 2023, 09:31
przez Przemek Krautz
20
9
Brak komentarzy

Dawid Załęcki skomentował kolejne kontrowersyjne zachowanie swojego syna. Był wyraźnie załamany postawą Denisa w main evencie Clout MMA 2.

Sobotnie wydarzenie bardzo dobrze rozpoczęło się do ulubieńca kibiców. „Crazy” w swoim pojedynku na zasadach K-1 zmierzył się z Tomaszem Sararą. Posłał nawet weterana tej formuły na deski, jednak starcie ostatecznie zakończyło się remisem.

Dawid Załęcki komentuje porażkę syna

Mimo to był to dla niego duży sukces, gdyż jest znacznie mniej doświadczony i nigdy nie trenował zawodowo w przeciwieństwie do Sarary. Humor dopisywał Załęckiemu aż do starcia jego syna. Niestety Denis po raz kolejny faulował w walce bokserskiej.

Po kolejnych nieprzepisowych zachowaniach walka miała przejść do formuły MMA, po prostu wyszedł z klatki i oświadczył, że nie zamierza kontynuować pojedynku. W wywiadach, które Dawid udzielał po main evencie Clout MMA 2, był wyraźnie załamany.

Sam nie potrafił wyjaśnić zachowania Denisa, a w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim z trudem przyznał:

– Nie wiem, nie będę tego oceniał. Nie wiem, co on miał w głowie. Co będę gadał, co czuję ku…a. Nie jestem zadowolony z tego powodu i tyle. Nie rozumiem, nie wiem. Nie chcę tego komentować, nie chcę tego oceniać. Zakończmy, bo to jest dla mnie trudny temat.

„Crazy” dostał jednak ogromne wsparcie od kibiców. Internauci w komentarzach próbowali dodać otuchy i pocieszyć Załęckiego, który sam zaprezentował się ze świetnej strony i postawił trudne warunki Sararze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
20
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO