Denis obrażał sędziego Jarosza na Clout MMA 2?! Arbiter wyjaśnił sytuację [WIDEO]

Opublikowane 30 października 2023, 12:45
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Walka Denisa Załęckiego na Clout MMA 2 była kolejną, która zakończyła się przed czasem, ale niestety nie z powodu nokautu. W social mediach zaczęło krążyć nagranie, na którym widać jak „Bad Boy” pokrzykuje coś w kierunku sędziego Jarosza. Okazuje się jednak, że sytuacja była zupełnie inna.

W walce wieczoru ostatniej gali Clout MMA do akcji po kontuzji powrócił Denis Załęcki. Popularny „Bad Boy” zmierzył się w boksie z Danielem Omielańczukiem, a sama walka miała też specjalne zasady. W przypadku dwóch fauli Torunianina formuła miała się zmienić na pełne MMA.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Były fighter UFC, czy KSW od początku kontrolował przebieg spotkania. Już w 1. rundzie Załęcki padł na deski. Co ciekawe to Omielańczuk jako pierwszy popełnił faul, ale kolejne były w wykonaniu Denisa. „Bad Boy” kopał i wchodził w nogi Daniela. Dopiero po kilku przewinieniach zdawało się, że w końcu formuła zmieni się na pełne MMA. W serwisie X (dawniej Twitter) pojawiło się nagranie z dyskusji przed zmianą zasad pojedynku.

Na wideo widać, jak Załęcki podchodzi w kierunku sędziego Piotra Jarosza, który siedział pod klatką. W pewnym momencie z ust Torunianina padają mocno niecenzuralne słowa i w pierwszej chwili zdawało się, że Denis krzyczy to do arbitra. Rzeczywistość okazała się być zupełnie inna.

Głos w tej sprawie zabrał też sam zainteresowany. Piotr Jarosz dał znać wszystkim fanom, że Denis Załęcki nie krzyczał do niego, a do jednego z fanów. Ktoś z publiczności musiał zatem skutecznie sprowokować „Bad Boya”…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO