Dawid Załęcki skomentował oświadczenie Denisa! „Synu, co ty odje…” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 17 listopada 2023, 12:16
przez Jakub Hryniewicz
8
4
Jeden komentarz

Dawid Załęcki skomentował głośne oświadczenie syna, które ten nagrał po walce z Danielem Omielańczukiem. Słowa „Bad Boya” odbiły się szerokim echem w mediach.

Obaj toruńscy zawodnicy wystąpili na ostatniej gali organizacji Clout MMA, choć zakończyli ją ze zgoła odmiennym skutkiem. Dawid Załęcki na kilka dni przed wydarzeniem zgodził się na zmianę rywala z Le Bannera na Tomasza Sararę i zremisował z nim w formule K-1. Denis tymczasem w boksie spotkał się z Danielem Omielańczukiem i przegrał po dyskwalifikacji w ostatniej odsłonie.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Niedługo później młodszy Załęcki wypuścił bardzo mocne oświadczenie, które obiło się szerokim echem w mediach. „Bad Boy” wypowiedział się nie tylko o starciu z weteranem MMA, lecz także – czy raczej przede wszystkim – sporo mocnych słów skierował do swoich medialnych oponentów. W gronie tym znaleźli się „Wielki Bu”, Denis Labryga, czy Artur Szpilka.

W rozmowie z naszym kanałem Fansportu TV Dawid Załęcki skomentował słynne już nagranie syna. Michał Tuszyński zapytał wprost, czy „Crazy” złapał się za głowę? Freak fighter przyznał, że wypowiedzi jego starszego potomka przeważnie go szokują.

Ja się łapię za głowę w dziewięciu na dziesięć oświadczeń Denisa. Tylko czasem dzwonię, mówię: „Synu, co ty odj…łeś. Po co to? Weź skończ z tym”. Czasem już nie dzwonię, nie piszę, bo wiem, jaka będzie jego reakcja. „Jo, jo, stary, ty się nie znasz, ty jesteś starej daty…” I tyle.

Zobacz też wywiad z Natanem Marconiem.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
4
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Datasky
Datasky
19 dni temu

Ojciec przez duże O. Wyrazy szacunku

WIDEO