Czwartek, 18 Lipca, 2024

Scarface trafił do więzienia w Mołdawii! Zawodnik Clout MMA skarży się na szokujące warunki

Fot. Clout MMA
Opublikowane 18 grudnia 2023, 11:18
przez Przemek Krautz
1
8
Brak komentarzy

Paweł Bomba znalazł się w więzieniu w Mołdawii. Zawodnik Clout MMA opowiedział, jak wyglądają warunki w tamtejszym zakładzie karnym.

“Scarface” ma do odbycia łącznie 2-letni wyrok pozbawienia wolności za dokonanie oszustwa. Sam zapewnia jednak, że jest niewinny, ale został zatrzymany w lutym tego roku i wyszedł na wolność w maju. Dołączył do Clout MMA i miał zawalczyć na pierwszej gali, jednak do jego starcia nigdy nie doszło.

Maja Staśko zgłosił sprawę do sądu, gdyż freak fighter miał wykorzystać przerwę w karze na załatwienie problemów zdrowotnych. Zawodniczka High League postanowiła donieść o tym, że planuje stoczyć pojedynek, w związku z czym zawieszono przerwę i nakazu Bombie powrót za kraty.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Scarface” trafił do więzienia w Mołdawii

Ten udał się do Dubaju, gdzie przeszedł operację i w pełni wrócił do zdrowia. Niedawno przekazał, że wylatuje do Polski, aby odbyć resztę wyroku. Jak się okazuje, miał zostać zatrzymany już w stolicy Stambule, jednak służby pozwoliły mu kontynuować lot.

W Mołdawii miał kolejną przesiadkę, a tam czekała już na niego policja. Z lotniska został przewieziony prosto do zakładu karnego w Kiszyniowie. W prywatnej rozmowie telefonicznej opublikowanej przez “Szalonego Reportera” opowiedział o ciężkich warunkach. Wyjaśnił, że nawet jego adwokat nie jest w stanie dogadać się w języku angielskim:

– Osiemnaście osób na 20m², no nic nie ma. Jak śledzie w puszce ułożone, nie ma toalety, sr..ą do dziury. Jeden s.a, drugi wpier..la kaszę z robalami, nikt nie gada po angielsku, nawet mój adwokat.

Dodał, że modli się o to, aby zostać ekstradowanym do Polski i w ojczyźnie odbyć resztę kary – Trafiłem do miejsca, o którym Pan Bóg zapomniał – przyznał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO