Piątek, 19 Lipca, 2024

Były zawodnik KSW przegrywa z freak fighterem! Szulakowski posłany na deski! [WIDEO]

Opublikowane 29 grudnia 2023, 21:59
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Za nami kolejna walka karty głównej gali Clout MMA 3. W formule bokserskiej w małych rękawicach zmierzyli się ze sobą Wojciech “Rekordzista” Sobierajski i Grzegorz “Szuli” Szulakowski.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Popularny “Rekordzista” wraca do klatki Clout MMA kilka miesięcy po ciężkim nokaucie na Piotrze Pająku. Tamto starcie toczone było w K-1, co miało premiować youtubera z kanału “Podróże Wojownika”. Tym razem Sobierajski mierzył się jednak w formule bliższej swemu sercu, choć ponownie z doświadczonym rywalem.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Podczas Clout MMA 3: Santa Clout “Rekordzista” skrzyżował rękawice z Grzegorzem Szulakowskim. Dla popularnego “Szuliego” była to 2. walka z rzędu w tej formule. Fighter znany m. in. z KSW w swoim ostatnim występie dość łatwo pokonał Jackiewicza. Tym razem mierzył się jednak ze sporo wyższym przeciwnikiem. Kto wygrał?

Clout MMA 3: Sobierajski vs Szulakowski – RELACJA

RUNDA 1

Sobierajski robi dużo przyruchów, bada co zrobi dużo niższy Szulakowski. Już postraszył prawym prostym z dystansu Wojtel, “Szuli” straszy załadowany prawym overhandem. Grzegorz ruszył z serią, odskoczył mu jednak “Rekordzista”. Poluje na krótki lewy hak Sobierajski w kontrze, ale nie sięgnął szczęki “Szuliego”. Zaatakował błyskawiczną serią Sobierajski! Szulakowski przewrócił się po jednym z nich, oberwał też kilkoma ciosami po klęknięciu.

RUNDA 2

Szulakowski dużo rusza się na nogach, ale to Sobierajski wyprowadził pierwsze celne uderzenie. “Szuli” szuka awanturniczych sierpów, Wojtek natomiast dobrze przyspiesza w odpowiednim tempie i sięga prawym. Szulakowski ruszył z szaleńczymi cepami, “Rekordzista” został zepchnięty na siatkę. Sobierajski mądrze prowadzi pojedynek, w którym nie oberwał zbyt wiele, za to sam dobrze atakował.

RUNDA 3

Szulakowski od razu zaatakował, szaleńczo szarżuje. Sobierajski pokazywał, że nic mu to nie robiło, choć kilka ciosów przyjął na twarz. Wojtek natychmiast skrócił dystans, dobrze bije mocnym prawym. “Szuli” rzuca się pojedynczymi seriami, obrywa zaraz prostym na nos. Sobierajski ma opuszczoną gardę, skutecznie kąsa Szulakowskiego jabem. “Szuli” próbuje wciąż tej samej akcji, ale rywal skutecznie ją przepuszcza i do końca schodzi mu z linii.

Wynik walki: Wojciech Sobierajski wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Sprawdź wywiady po Clout MMA 3:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO