Piątek, 19 Lipca, 2024

Wielki Bu przystał na warunek Omielańczuka! Walka w Clout MMA coraz bliżej!

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 2 stycznia 2024, 15:57
przez Jakub Hryniewicz
32
2
Brak komentarzy

Daniel Omielańczuk odpowiedział na wyzwanie, które rzucił mu “Wielki Bu”. Weteran MMA powiedział, że chciałby móc wybrać formułę ich ewentualnego starcia. Patryk Masiak także wypowiedział się w tym temacie.

Obu panów łączy wspólny mianownik, którym jest Denis Załęcki. Toruński “Bad Boy” od dawna skonfliktowany jest zarówno z jednym, jak i drugim zawodnikiem. Z oboma mierzył się też w ostatnich miesiącach na galach Clout MMA.

Denis najpierw w sierpniu przegrał przez dyskwalifikację z Omielańczukiem, a przed dosłownie kilkoma dniami przez techniczny nokaut w rundzie drugiej pokonał go “Wielki Bu”.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Gdańszczanin jeszcze w klatce po tym zwycięstwie wyzwał weterana MMA na pojedynek. Były fighter KSW, czy UFC odpowiedział dziś Masiakowi w swoich social mediach krótkim wideo.

Wielki Bu zgadza się na warunek Omielańczuka!

Daniel zaproponował, że skoro to Patryk rzucił rękawicę, to niech on wybierze formułę walki. “Wielki Bu” z należytym szacunkiem podszedł do słów Omielańczuka, choć zaznaczył, że w zależności od nich pojedynek ten może być świetnym widowiskiem, albo grą do jednej bramki.

Oczywiście, mistrzu. Osobiście uważam, że tylko w formie bokserskiej mogę stawić jakiś opór i dać z tobą fajną walkę, w innej formule będzie do jednej bramki i po prostu mnie pobijesz. Bo w K1 to mój poziom jest raczej na wysokości Boxdela, nie twojego, a w MMA to byś mnie udusił samym spojrzeniem.

Ale jasne, dla mnie zaszczytem będzie sama walka z tobą, niezależnie na jej wynik. Ale liczę na twoją łaskę, że wybierzesz formułę, w której nie będę tylko chłopcem do bicia, bo wątpię, by sprawiło ci to frajdę.

Kto wygrałby walkę Omielańczuk vs Wielki Bu?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
32
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO