Wtorek, 23 Lipca, 2024

Natan Marcoń komentuje oświadczenie Denisa Załęckiego! “Zniszczyłem go psychicznie” [WIDEO]

Opublikowane 19 stycznia 2024, 10:22
przez Przemek Krautz
0
26
2 komentarze

Natan Marcoń skomentował ostatnie oświadczenie swojego byłego rywala Denisa Załęckiego. Materiał “Bad Boya” wywołał niemałe zamieszanie.

Ostatni raz w akcji oglądaliśmy zawodnika z Torunia podczas Clout MMA 3, kiedy to najpierw przegrał z “Wielkim Bu”, a następnie wyszedł do klatki z Natanem. Druga walka jednak się nie odbyła, gdyż Marcoń odklepał już w pierwszej sekundzie.

Po wszystkim Załęcki zapowiedział, że musi zrobić sobie przynajmniej półroczną przerwę i poukładać wszystko w głowie. Niecały miesiąc później postanowił przerwać ciszę i nagrał bardzo mocny materiał. Zaatakował w nim Mateusza Kubiszyna oraz “Wielkiego Bu”. Oberwało się nawet Normanowi Parke.

Naganie skomentował Marcoń, który jest mocno skonfliktowany z Załęckim i często wyprowadzał go z równowagi, co kończyło się awanturami. Wyjaśnił, że jeśli ten się zmienił i przestanie poruszać kryminalne tematy, to da mu rewanż.

Wcześniej nie chciał, by ten zarobił, gdyż miał rzekomo otrzymywać pieniądze za każdą sekundę walki. W związku z tym, Natan udał, że jest kontuzjowany i odklepał natychmiast po rozpoczęciu starcia.

– Ja go zniszczyłem psychicznie. Ja powiedziałem, że nie będę dawał złym ludziom walk, ale powiedział, że nie jest w świecie kibicowskim, to mogę dać mu walkę. Jeżeli nie będzie tego żargonu, to możemy normalną walkę zrobić. Wtedy nieszczęsna kontuzja i kasa za jedną sekundę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
26
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Bałtyk Gdynia
Marcin Bałtyk Gdynia
6 miesięcy temu

Pajac nic więcej

Marcin Bałtyk Gdynia
Marcin Bałtyk Gdynia
6 miesięcy temu

Łeb zryty.
Wszyscy go olali

WIDEO