Wtorek, 16 Lipca, 2024

Don Diego ponownie zawalczy z Załęckim? Jasna deklaracja mistrza GROMDY! [WIDEO]

Fot. High League/GROMDA
Opublikowane 20 stycznia 2024, 10:45
przez Przemek Krautz
4
2
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn odpowiada na słowa Denisa Załęckiego. Oświadczył, że jest gotowy walczyć w każdej formule, jaką wymyśli jego były rywal.

“Don Diego” już raz zmierzył się z “Bad Boyem” na zasadach MMA i odniósł zwycięstwo przez decyzję sędziów. Mimo przegranej Załęcki nie przestaje powtarzać, że w rewanżu rozniósłby mistrza GROMDY. Stwierdził m.in., że pokonałby go na gołe pięści, a kilka dni temu po raz kolejny rzucił mu wyzwanie.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W oświadczeniu po gali Clout MMA 3 zaproponował rewanż w MMA. Ma zamiar odegrać się na Kubiszynie, za to, że wbija w niego szpilki po kolejnych porażkach. Zapowiedział, że tym zdemoluje “Don Diego”, który nie będzie dla niego stanowił większego wyzwania.

Przy okazji ostatniej rozmowy z FANSPORTU TV Kubiszyn miał okazję odpowiedzieć. Przekazał, że formuła nie ma dla niego najmniejszego znaczenia, zwłaszcza że Denis jest aktualnie w słabej formie fizycznej i psychicznej:

– Z Denisem podejmę walkę w każdej formule, jaką sobie tylko wymyśli. Nie będzie to takie hop siup, jak on myśli. Wiem, w jakiej jest formie fizycznej i psychicznej. Jego sufit jest moją podłogą. W pierwszym pojedynku był w najlepszej formie i stracił kawałek duszy. On nie wie, że będzie miał skradziony kolejny kawałek.

Kto wygrałby rewanż?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO