Piątek, 12 Lipca, 2024

Lewandowski o walce Don Diego w KSW! Dojdzie do starcia z Grzebykiem na gali Epic?

Fot. KSW/GROMDA
Opublikowane 30 stycznia 2024, 12:16
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szef KSW zabrał głos w sprawie potencjalnej walki Mateusza Kubiszyna. Przyznał, że bez wątpienia byłoby to ciekawe starcie zarówno sportowo, jak i marketingowo.

Już 24 lutego odbędzie się pierwsza edycja XTB KSW Epic. Karta walk jednak nie porywa i duża część kibiców spodziewała się znacznie mocniejszego wydarzenia. Pojawiły się głosy, że przydałoby się wzmocnić galę jakimś ciekawym nazwiskiem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Szef KSW o walce Kubiszyna

O potencjalną walkę w rozmowie z Arturem Przybyszem zapytany został Mateusz Kubiszyn. Mistrz GROMDY przyznał, że jak najbardziej jest otwarty na starcie – Jestem w przygotowaniach, mogę przygotować się na galę KSW Epic. Mogę znaleźć się na karcie walk, jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Wyzwanie rzucił mu Andrzej Grzebyk, który zaproponował walkę na zasadach Pride. O potencjalny pojedynek zapytany został szef organizacji Martin Lewandowski. W rozmowie z Karolem Garncarzem przyznał, że to zestawienie, które ma spory potencjał:

– “Don Diego” sportowo jest zacnym zawodnikiem. To by była ciekawa walka, na pewno promocyjnie mocna. Jest do zastanowienia. Nie chcę nic deklarować, zawsze decyzje podejmuję z Wojsławem. Nawet jak jest ciekawe zestawienie, to nam nie pasuje ze względu na galę, na halę, na miejsce, albo mamy inne plany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO