Piątek, 19 Kwietnia, 2024

Trener Okniński odpalony po ataku na konferencji! Padły OSTRE słowa!

Fot. YouTube
Opublikowane 22 lutego 2024, 16:30
przez Jakub Hryniewicz
4
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński znany jest z tego, że zawsze staje murem za swoimi zawodnikami i zawodniczkami. W najnowszym wywiadzie trener w ostrych słowach zareagował na uderzenie Marianny Schreiber przez “Lalunę”.

Już 9 marca do klatki Clout MMA wróci żona polityka PiS, Łukasza Schreibera. Pani Marianna zmierzy się z “Gohą Magical”, której udział w drugiej gali organizacji próbowała zablokować i napisała list do prezydenta Płocka, aby ten nie zezwolił na wydarzenie.

Małgorzata Zwierzyńska nie była jedyną medialną oponentki Schreiber na konferencji. W pewnym momencie na scenie pojawiła się “Laluna”, która również jest skłócona z żoną polityka. Gdy Marianna nie chciała wyjść z nią do face to face, celebrytka znana z Królowych Życia uderzyła Schreiber.

Walki Clout MMA 4 obstawicie wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czekają na was darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Oprócz tego aż trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To oznacza, że w przypadku przegranej środki otrzymacie z powrotem na konto.

Odbierz bonusy i obstaw galę Clout MMA 4

TYPKURSYBUKMACHER
Marianna Schreiber1.16Fortuna
Małgorzata „Margaret” Zwierzyńska4.02Fortuna

Mirosław Okniński odpalony! “Poniżej poziomu, szambo”

Na kanale MMA – Bądź Na Bieżąco pojawił się wywiad z Mirosławem Oknińskim. “Łowca Skór” jest szkoleniowcem Marianny Schreiber i stanął w obronie swojej podopiecznej. Trener stwierdził w mocnych słowach, że zachowanie “Laluny” było poniżej poziomy.

Jeżeli chodzi o tę Lalunę, to zachowała się strasznie. Jeżeli ktoś nie chce podjąć walki i to mówi, to się go nie atakuje. Jakby wchodził w konflikt to można atakować, OK. Ale dla mnie ta Laluna, to jest poniżej poziomu. I do wszystkich fanów: jedźcie z Laluną! Do bólu, do dna z nią!

Zagadnięty przez Huberta Mściwujewskiego o ewentualną walkę Schreiber vs “Laluna” trener Okniński podkreślił, że takie ataki, jak ten na konferencji, odsuwają ewentualne starcie. Szkoleniowiec w bardzo ostrych słowach skomentował też zachowanie celebrytki względem jego freak fighterki:

Nie mamy konfliktu z Laluną, bo my nie zniżamy się do poziomu szamba. Dla mnie Laluna, to szambo i my z nią nie weźmiemy walki, za żadne pieniądze… chyba, że by były ogromne! (śmiech) Nigdy nie mów nigdy, ale to by musiały być bardzo duże pieniądze. A czym więcej będzie takich ataków, to na pewno nie weźmiemy. Jeżeli ona jeszcze raz dotknie Mariannę, to żadnej walki nie weźmiemy.

– Konflikt słowny, OK. Jeżeli ktoś chce się przepychać, OK. Ale jeżeli druga osoba nie chce, a ten ktoś podchodzi i uderza znienacka, gdzie jest ochrona… Dla mnie ochrona się zachowała słabo. Marianna powiedziała, że nie chce i nie powinno być ataków. Jeżeli będą kolejne ataki, to nie weźmiemy tej walki – nie będziemy schodzić do poziomu szamba i zbydlęcenia. A wszyscy, co dopingują Lalunę, to dla mnie jest bydło.

Zobacz inne wywiady po programie Roast Clout MMA 4:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO