Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Masa zadzwonił do studia Clout MMA! Świadek koronny chce walki z Murańskim! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 7 marca 2024, 15:07
przez Przemek Krautz
4
18
Brak komentarzy

Takiej osoby w świecie freak fightów raczej nie spodziewało się wiele osób. Jarosław S. vel Ł., czyli były gangster o pseudonimie „Masa” chce stoczyć starcie z “Muranem”.

Już w tę sobotę odbędzie się gala Clout MMA 4, a jednym z najbardziej wyczekiwanych zestawień jest walka “El Testosterona” z Jackiem Murańskim. Zarówno to starcie, jak i pozostałe walki Clout MMA obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna.

Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Najman wygra walkę1.98Fortuna
Jacek Murański wygra walkę1.65Fortuna

“Masa” dzwoni do studia

 Jarosław S. vel Ł. w latach 90. współpracował z największymi polskimi gangsterami, a kiedy poszedł na współpracę w zamian za łagodniejszy wyrok, jego zeznania pozwoliły na rozbicie mafii pruszkowskiej i skazanie wielu osób. Stał się wówczas nie tylko świadkiem koronnym, ale także celebrytą, który zaczął pisać książki.

Zarówno w jego publikacjach, jak i zeznaniach miało być bardzo dużo kłamstw. Sam także nie porzucił przestępczej drogi. W 2021 roku został aresztowany i postawiono mu zarzuty, zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Teraz chce wejść do świata freak fightów i zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Podczas wczorajszego programu zadzwonił do studia, jednak “Muran” nie chciał z nim rozmawiać, a jedynie zaczął mu ubliżać.

Sprawdź wywiady z Miami przed UFC 299

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
18
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO