Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Clout MMA 5: Tego jeszcze nie było! 6 rund w walce 2vs1

Fot. Clout MMA
Opublikowane 24 kwietnia 2024, 20:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Organizacja Clout MMA ogłosiła pierwszy pojedynek kolejnej gali. Będzie to nietypowe starcie, jakiego jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać.

8 czerwca odbędzie się Clout MMA 5. Kilka dni temu do sieci trafiły doniesienia na temat kilka zestawień. Między innymi Denis Załęcki ma zawalczyć z “Ferrarim”, a Daniel Omielańczuk z “Wielkim Bu”. Nie są to jednak potwierdzone starcia.

Federacja dopiero poinformowała o jednym pojedynku. Do klatki powróci Adam Josef, który zmierzy się z dwoma rywalami. Będą oni wchodzić do klatki na zmianę po jednej rundzie:

Czas na zestawienie, jakiego jeszcze nie było. Nowym zawodnikiem CLOUTMMA został prawdziwy terminator – Adam Josef. W katowickim Spodku stoczy on wyjątkowy, podwójny pojedynek JEDNOCZEŚNIE ‼️

Dla AJ-a musieliśmy znaleźć dwóch innych kozaków. The Polish American zmierzy się przeciwko debiutującemu w CLOUTMMA Kacprowi Błońskiemu i znanemu już z naszej klatki Zbigniewowi Bartmanowi.

Sześć rund stójkowej wojny. K-1, rękawice do MMA, Blonsky i Bartman będą zmieniali się co rundę. Sędziowie będą punktowali oba starcia oddzielnie i niezależnie. To oznacza, że możemy mieć jednego albo aż dwóch zwycięzców tego wyzwania!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO