Sobota, 18 Maja, 2024

Denis wydał oświadczenie! Kończy z tematami więziennymi, kryminalnymi i kibicowskimi [WIDEO]

Fot. Clout MMA
Opublikowane 24 kwietnia 2024, 13:38
przez Przemek Krautz
2
15
Jeden komentarz

Denis Załęcki powraca i zapewnia, że tym razem będzie inaczej. Oświadczył, że odcina się od tematów, które poruszał przez większość czasu na konferencjach.

“Bad Boy” zapowiada kolejny wielki powrót. Robił to już kilkukrotnie po porażkach, dlatego kibice podchodzą do jego słów z dystansem. Tym razem zapowiedział, że “rozpie…li wszystkich”. W ostrych słowach zwrócił się do “Ferrariego” oraz Normana Parke.

Denis odcina się od kontrowersyjnych tematów

Przede wszystkim przekazał swoim fanom, że na kolejnych konferencjach, wywiadach czy programach będzie inaczej niż dotychczas. Przez ostatnie lata Załęcki większość czasu poświęcał na rozmowy o ulicznych zasadach, więzieniu czy świecie chuligańskim.

Teraz ma się to zmienić. Wyjaśnił, że porozmawiał z osobami za kratami oraz na wolności, którym nie podoba się takie zachowanie. Obiecał im, że nie będzie do niego wracał i zamierza dotrzymać słowa:

– Tematy kibicowskie, tematy związane z chuligaństwem, więzienne, kryminalne, jestem anty te tematy. Te tematy upie…la. Mam przyjaciół, którzy siedzą w kryminałach, mam przyjaciół na wolności, którym się to nie podoba, porozmawiałem z nimi. Dałem im słowo, że takich tematów nie będę poruszał. Ale nie będę patrzył jak obszczymury się do mnie podpruwają. Z takimi ku..ami będę zawsze jechał do spodu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
15
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hahaha
Hahaha
24 dni temu

Tragedia i śmiech e

WIDEO