Clout MMA 2: Sosnowski zmasakrował Remiego! Nokautuje po brutalnych dwóch rundach! [WIDEO]

Opublikowane 28 października 2023, 23:07
przez Jakub Hryniewicz
2
1
Brak komentarzy

Podczas Clout MMA 2 nie mogło zabraknąć zawodowych sportowców! Debiut we freak fightach zaliczył Albert Sosnowski, który zmierzył się z Remim Gruchałą.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Popularny „Dragon” powraca po kilku latach do sportów walki! Albert Sosnowski to kolejny mistrz świata w boksie, który zawita do Clout MMA. Jako pięściarz sięgał po pas WBF w wadze ciężkiej oraz po tytuł mistrza Europy EBU. Był też pretendentem do mistrzostwa WBC, co miało miejsce w 2010 roku. Wówczas to Sosnowski przegrał z Witalijem Kliczko.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Podczas Clout MMA 2 „Dragon” zmierzy się z Remigiuszem Gruchałą. Popularny „Remi” pokazał się szerszej publiczności przed dwoma laty na gali MMA-VIP, gdzie już w 1. rundzie pokonał Pawła Jendruczkę. Naprawdę głośno zrobiło się o nim jednak w 2022 roku, po walce w organizacji GROMDA. Tam „Remi” spotkał się z „Diabełkiem”, którego skończył w 2. rundzie po niezwykle twardym boju.

Clout MMA 2. Sosnowski vs Remi – RELACJA

RUNDA 1

Remi szybko zepchnął Sosnowskiego do siatki, mocne bomby sięgnęły głowy Alberta! Potężne ciosy Gruchały, który trafił w odpowiedzi sierpami. „Dragon” rozciął rywala, który też już porozbijał pięściarza. Trafił Remi! Sporo zainkasował Sosnowski, ale pozostaje w grze i mądrze cofa się czyhając na swoją szansę. Nie przestaje atakować Remi, ale Albert sięgnął sierpem! Dobry lewy Sosnowskiego, który znalazł się w ofensywie. Gruchała obrywa serią na brzuch i cios na szczękę kładzie go na deski! Nokdaun Sosnowskiego!

RUNDA 2

Remi z większym szacunkiem i spokojem, ale zainkasował mocne ciosy od Sosnowskiego! Potężne ciosy Alberta, który mocno bije prawym prosty! Gruchała obrywa kolejnymi uderzeniami, „Dragon” może nie rusza się jak lata temu, ale rozbija młodszego rywala kolejnymi ciosami. Kanonada ciosów i Remi pada na deski! Mamy liczenie, Remi wraca jeszcze do walki, ale tam sięga kolejnymi prawymi! Znów liczony Gruchała, który nie wraca przed końcem liczenia!

Wynik walki: Albert Sosnowski wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO