Zadyma odgryzł się Labrydze! Wypomniał mu głośną aferę: „Broniłem cię, ale to odwołuję”

Fot. FAME/Clout MMA
Opublikowane 2 lutego 2024, 12:26
przez Jakub Hryniewicz
5
5
Brak komentarzy

Tomasz „Zadyma” Gromadzki nie pozostawił słów Denisa Labrygi bez komentarza. Freak fighter Clout MMA uderzył wczoraj w zawodnika FAME powołując się na nagłówek jednego z jego wywiadów.

W ostatnich dniach bardzo głośno było o skandalu z „Popkiem” w roli głównej. Na kontrowersyjnego rapera spadła fala hejtu, a jego zachowanie poskutkowało wyrzuceniem z GROMDY, o czym w specjalnym oświadczeniu na naszym kanale poinformował Mariusz Grabowski.

Głos w sprawie „Popka” zabrał też były GROMDZIARZ, „Zadyma”. Freak fighter walczący pod szyldem FAME w wywiadzie dla TVReklamy stwierdził,  że na rapera spadła zbyt duża krytyka, a zerwane współprace czy wyrzucenie z federacji są wystarczającą karą. Na Tomasza Gromadzkiego odpalił się Denis Labryga, który skierował w stronę zawodnika mocny wpis.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Zadyma odgryzł się Labrydze: „Pajacujesz stary…”

„Zadyma” jest przekonany, że freak fighter Clout MMA nie usłyszał zupełnie jego wypowiedzi, a jedynie kierował się nagłówkiem.

Tak to jest, jak się czyta nagłówki, a nie wysłucha materiału i odpala jak d…bil – napisał na Instagramie Gromadzki udostępniając Instastory Labrygi.

Były zawodnik GROMDY nagrał też kilka słów do Denisa zwracając mu uwagę to, że bronił go w aferze z transseksualną prostytutką.

Denis Labryga, czego ty nie rozumiesz? Ja tam wyraźnie mówię, że potępiam, co on powiedział. A jeżeli tak zrobił, to powinien być ukarany i że tego nie toleruję. Tylko, że nie będę go cisnął więcej, bo jeżeli wszyscy go cisną, to nie będę go cisnął i ja. Nie wiem, co dla ciebie jest niezrozumiałego. Spasuj trochę, bo cię ponosi widzę fantazja ułańska.

Co do sytuacji, które wyglądają inaczej, a mogą być inaczej przedstawione. Ja ciebie też broniłem: „To mogło wyglądać inaczej, żeby nie osądzano cię od razu”… A w takim razie to odwołuję, byłeś tam parkować tyłem! (śmiech)

„Zadyma” dodał też kilka słów na nagraniu Natana Marconia. Kontrowersyjny freak fighter trenuje pod skrzydłami Gromadzkiego do swojej walki na FAME 20.

Mordo, miałem cię za normalnego kolesia – powiedział Tomasz. – Ale po tym, co żeś się odpalił na mnie to widzę, że tylko walki chcesz. Pajacujesz stary, naprawdę…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO